Oficiální fanklub | VAMOSREAL.CZ

Oficiální fanklub

Co znamená oficiální fanklub?
Znamená to, že mezi fanklubem a Realem Madrid C.F. je podepsána dohoda a fanklub byl oficiálně schválen přímo Realem Madrid ve Španělsku. Jsme evidováni i v seznamu na oficiální stránce Realu Madrid – link přímo na web

Jaké to má výhody?
Členům fanklubu dokážeme zajistit lístky na zápasy Realu Madrid: Ligu mistrů, La Ligu i Copa del Rey bez zisku na lístcích. Člen se dokáže dostat na zápas za velmi výhodných podmínek.

Pravidelně organizujeme i my jako fanklub zájezdy. Například jsme byli i v sektoru hostí proti Viktorii Plzeň, kde byl problém sehnat lístky, máme za sebou i zájezdy do Madridu, Mnichova, Turínu, Lvova, Skopje atd. Máme už téměř 200 členů, kteří oceňují právě tyto benefity.

Evidujeme členskou základnu, na Slovensku fungujeme od roku 2013 a svým členům přinášíme i slevy u obchodních partnerů, naši členové mají i 50% slevu na prohlídku stadionu Santiago Bernabéu. Každý člen, který uhradí členský poplatek na jeden rok v částce 25 € nebo 50 € umí naplno využívat všech výhod fanklubu.

Mohu se stát členem i když jsem z České republiky?
Už v současnosti evidujeme desítky členů z České republiky. Stále se nám to zdá málo a víme, že v Česku je mnohem více fanoušků Realu Madrid. Prostřednictvím webu vamosreal.cz jim chceme přinést plný servis tak, jak to mohou využívat i stávající členové fanklubu.

Jak tomu všemu mohu důvěřovat?
Přinášíme i uvítací dopis přímo z Madridu, kterým nás Madrid přivítal do rodiny oficiálních fanklubů a zároveň stanovy schválené ministerstvem vnitra, které byly také přeloženy do španělštiny a schválené v Madridu.

Nenechte si ujít příležitost stát se členem oficiálního fanklubu Realu Madrid a vyplňte formulář níže. My se vám následně ozveme a vy se stanete součástí rodiny česko-slovenských madridistas.

REGISTRACE PRO ČLENSTVÍ

  • (ve tvaru +420...)

Copyright © 2019 VAMOSREAL.CZ | Všechna práva vyhrazena! Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů.